8. 5(5+0)
Doporučujeme
včera

Videokouč popsal job u repre: Chceme pomoct, ne dehonestovat. Někdy to hráči nechápou

Nejsou tak na očích jako trenér Radim Rulík a pobočníci z trenérského štábu. Bez jejich mravenčí práce by se ovšem národní tým obešel jen horko těžko. Rozbory utkání, příprava podkladů na jednotlivé protivníky, ale i podněty k trenérské výzvě. Za oponu české videosekce vás vezme Denis Havel, který u reprezentace s přestávkami působí už od roku 2016.

fangear.cz

před 12 hod

Zase nájezdy? TOP 5 opor Dánska: bratři v obraně nebo 19letý klenot

V letech 2013, 2014, 2016 i 2021 lámal vzájemný duel v rámci šampionátu až nájezdový vabank. Dvakrát brali po dvou bodech Dánové, dvakrát naopak Češi. Na ZOH v Pekingu ale nerozbili severský beton a outsiderovi překvapivě podlehli. O koho se neoblíbený protivník opírá v Praze?

včera

MS v číslech: Predikce zápasů 6. hracího dne

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

včera

včera

Rozmrzelý Bedard: Navázat na Crosbyho je hezké, ale tohle?

Kanaďané jsou na rozhovorech profesionálové – i osmnáctiletá hvězda Chicaga přijde, jenže jen na chvíli. A protože podobné kolečko v mixzóně absolvuje denně, odpoví v pár frázích a jde se soustředit zas na další zápas. Ještě aby ne, když Kanada právě vybouchla s Rakouskem...

včera

Pastrňák bez bodu, ale Boston žije. Oilers rozhodli v poslední minutě

Bostonští hokejisté si tuto sezonu minimálně o jeden zápas protáhnou. Na tři prohry v řadě dokázali zareagovat výborně, na ledě Floridy totiž uspěli těsným poměrem 2:1. Velmi vyrovnaný byl také čtvrtý zápas mezi Edmontonem a Vancouverem. Ačkoliv Canucks v 59. minutě srovnali, poslední slovo měl 39 vteřin před koncem Evan Bouchard. Kanadská série putuje zpět do Rogers Areny za stavu 2:2 na zápasy.

před 2 dny

Bronzoví para hokejisté jsou doma. Na letišti ukázali medaile

Český výběr para hokejistů udržel třetí místo na světě. Na šampionátu v Calgary se v zápase o bronz opět střetl s Čínou a opět zvítězil. Góly dali postupně Hečko, Ohar a Kubeš. Bronzové medaile už si para hokejisté přivezli domů a takhle je fanoušci přivítali na letišti.

před 2 dny

Extralife #5. Kdo řeší trávník a kdo jezdí traktorem?

Pátý díl pořadu Extralife vás nechá nahlédnout do zákulisí galavečera Hokejista sezony. Hvězdy extraligy na sebe prozradily zajímavé detaily z hokejového života. Řešila se tedy móda, účesy nebo rychlá auta, také jsme se dozvěděli, v jaké kabině se debatuje nad dobře posekaným trávníkem.

před 2 dny

Rozpis Spengler Cupu: Pardubice vyzvou Švýcary i Finy

Šest evropských celků, nádherné prostředí Alp a termín mezi Štědrým dnem a Silvestrem. Pardubice takovou atmosféru zažijí počtvrté v historii klubu. Povede se týmu Marka Zadiny zopakovat finálovou účast?